Apple iPad 2 a Apple iPad mini
lepší tablety nehledejte

Nevyhovuje?

Jestli Vám nevyhovují iPady, možná se chcete podívat na:

 
Apple iPad, iPad 2
a Apple iPad mini

Hledáte kvalitní obaly a pouzdra pro vaše Apple aparáty? Nechte se inspirovat.

Hledáte kvalitní obaly a pouzdra pro vaše Apple aparáty? Nechte se inspirovat.

Každý z nás je majitelem nějakého druhu moderní elektroniky. Může se jednat o mobilní telefon, iPad nebo MacBook. Vzhledem k tomu, že cena takovéto elektroniky není zanedbatelná, máme zájem na tom, aby nám co nejdéle a dobře sloužila. Ochranu a bezpečí jí zajistí kvalitní kožený kryt nebo pouzdro.

 

Na koho se obrátit?

Nabídka obalů a pouzder je dosti široká. Na koho se tedy obrátit? Podívejte se na web finecase.cz. Naleznete zde kvalitní kožené obaly, kryty a pouzdra nejen na iPhony, ale také na iPady a MacBooky. V nabídce naleznete různé druhy kůže. Ruční zpracování každého kousku je zaměřeno na detail.

Vzor kůže - Litchi

Jedná se o speciální typ kůže. Její struktura vzniká tak, že se omílá ve velkém bubnu po dobu více, než jednoho dne. Výsledkem je pak kůže velmi jemná, která má nepravidelný povrch a navíc nabízí originální vzor.

Luxusní upravená zrnitá kůže

Jedná se o první vrstvu pravé hovězí kůže, která má nevšední vzhled i texturu. Design doplní originální dekorace.

Vintage kůže

U této první vrstvy kůže jsou znakem kvality nejen struktura, ale také póry. Unikátnost tomuto druhu kůže dodá regenerace v případě, že dojde k poškrábání. Také barva časem tmavne. Kůže není uměle dobarvována.

Vintage kůže s olejem

Opět se jedná o pravou první vrstvu kůže, která je naolejovaná leštěným olejem. Netradiční efekt a příjemné vlastnosti podpoří navoskování. Popularitu kůži dodá ztmavnutí, které se objeví časem.

 

Italská značka iCarer

Tato značka je neodmyslitelně spjata s mobilními doplňky. Za její proslulostí stojí kvalitní kožená pouzdra na sluchátka, mobilní telefony i tablety. Kvalitní výrobky jsou ceněny nejen jako jejich dokonalá ochrana proti poškození, ale i jako designový a módní doplněk. Oblibě se těší po celé světě. I tyto produkty naleznete na stránkách společnosti FINECASE.

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x