Apple iPad 2 a Apple iPad mini
lepší tablety nehledejte

Nevyhovuje?

Jestli Vám nevyhovují iPady, možná se chcete podívat na:

 

Apple iPad

Nový Apple iPad: Levnější než iPhone, nemá USB

Generální ředitel americké technologické firmy Apple Steve Jobs ve středu představil několik měsíců očekávaný počítačový tablet. Přístroj s názvem iPad má jedno ovládací tlačítko a dotykovou klávesnici na displeji, připomíná mobil iPhone, ale je větší.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Apple představil revoluční počítačový tablet iPad

Apple opět ohromil a představil svůj první dotykový počítač, kterým je tablet jménem iPad. Zařízení dostalo obdobný design jako telefon iPhone. Krom prohlížení internetu, přehrávání filmů a hudby, hraní 3D her umí iPad zobrazovat elektronické knihy a doinstalovat si až 140 tisíc aplikací. Revoluční je především cena v přepočtu od 10 tisíc korun.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Apple iPad – kompletní informace o produktu

Nový tablet společnosti Apple byl představen. Do rodiny Apple produktů tedy přibylo nové jméno a to iPad. Všechny informace, které by vás o Apple iPad mohly zajímat, najdete v tomto článku.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Detaily o tabletu Apple iPad

Společnost Apple konečně přetla řetěz "zvěstí, mýtů a polopravd" o svém tabletu. iPad je již oficiální. Jednou z prvních věcí, kterou jsme o novém tabletu nevěděli, byl jeho oficiální název. Před dnešním odhalením v San Franciscu bylo ve hře několik možností - iSlate, iTablet atd; jméno nikdo nikdo, pokud je mi známo.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Apple iPad: nový trh i pro Linux?

Minulý týden ve středu napochodoval Steve Jobs ve svém černém roláku na pódium a představil technologickou novinku firmy Apple. Velmi plochý a lehký tablet ideální na cesty i do obýváku. Na psaní to sice moc není, ale pokud jde o hledání a čtení informací, nic lepšího nenajdete. Není to ale i šance pro Linux?

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Co chybí novému tabletu Apple iPad? USB konektor a „ach faktor“.

Nemá webkameru ani foťák, chybí mu multitasking a podpora Adobe Flash. Nový tablet firmy Apple splnil jen část očekávání, která do něj byla vkládána. Zjednodušeně řečeno se jedná o zvětšený iPhone. Převáží výhody tenkého elegána nad nepříjemnými nedostatky?

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Hraní v blízké budoucnosti: Crysis pro iPhone a iPad!

Někteří by mohli začít dělat stojky na hlavě z našeho titulku v novince, ale musíme vás opravdu tvrdě posadit do židle. Na vývojářské konferenci DICE v Las Vegas bylo minulý týden prezentováno demo Crysis pro iPhone.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

NotifyMe – malý veľký GTD nástroj pre iPhone

V dnešnej dobe je čoraz viac populárny pojem GTD v anglickom originále znamená “Get things done”, vo voľnom preklade, “umenie byť produktívnym alebo mať všetko hotové”. GTD naberá obľubu po celom svete. O čo v nej konkrétne ide? V prvom rade, je potrebné rozdeliť si svoje úlohy do projektov, bodov, ktoré následne splníme. Môže to byť však oriešok bez kvalitných nástrojov, ktoré nám k zadeľovaniu a triedenie úloh budú nápomocné.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Videopodcast#19 - O iPadu

V tomto podcastu bychom chtěli vysvětlit proč je iPad právě takový jaký je. A také bychom chtěli vyvrátit některé polopravdy a lži, které se často píšou v různých diskusích.

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Digit #46: Božský Apple iPad v praxi (první české video iPadu)

iPad je hlavní zprávou všech technologických médií této doby a podcast Digit nezůstal stranou! Dnešní díl má jediné, aktuální, všemi skloňované téma – Apple iPad porpvé – naživo česky a hezky otevřeně! Uzijte si iPad naživo v rukách Jana Březiny a Petra Máry.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Apple iPad hacknut

Jak bylo předpovězeno před začátkem prodeje, poslední hack, který byl připraven pro iPhone s iPhone OS 3.2 funguje i na Apple iPad. Takže tomu dejte pár dní a bude na iPadu Cydia a s ní se stane iPad univerzálním nástrojem bez ohledu na to, jaké plány s ním má Apple sám.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

iPad: prvý deň predaja úspešný, pozri sa čísla a Jobsove vyjadrenie!

Apple oznámil, že prvý deň predaja iPadu sa ho predalo 300 000 kusov, vrátane pre-orderov doručených priamo k dverám. Zároveň sa predalo 250 000 kníh z iBooks a celkovo bolo stiahnutých milión aplikácií cez App Store.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Google připravil Gmail pro iPad

Důležitost iPadu si uvědomují všichni velcí internetový hráči a nejinak je tomu i u Googlu. Google připravil Gmail speciálně formátovaný pro obrazovku iPadu.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

První …ehm… člověk ve frontě na iPad

Apple iPad se začíná prodávat za necelých 40 hodin, v New Yorku už ovšem sedí Greg Packer ve frontě (lze-li tak nazývat frontu čítající jednoho jedince). Vzhledem k tomu, že iPady jsou už drahně dní v předprodeji vyprodány je dost pravděpodobné, že se nějaká fronta každopádně opět vytvoří, i když nemyslím, že bude tentokrát tak dlouhá.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Netěšte se na nové tablety. Zatím jsou většinou mizerné

Las Vegas (Od zvláštních zpravodajů Technet.cz) - Výstaviště je jich plné. Narazíte na ně i u stánků těch nejzapadlejších firem z čínského venkova. Tablety. Zaklínají se jimi výrobci i novináři. Na CES se jich představuje přes 80, ale většina nestojí za nic.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x