Apple iPad 2 a Apple iPad mini
lepší tablety nehledejte

Nevyhovuje?

Jestli Vám nevyhovují iPady, možná se chcete podívat na:

 
Apple iPad, iPad 2
a Apple iPad mini

Jak vybrat Apple iPad?

ak_arecenze_logo_150

Srovnávací test tabletů v několika kategoriích vydal portál Arecenze.cz. Jednou z kategorií jsou tablety od firmy Apple s operačním systémem iOS, kde byl za nejlepší produkt vybrán Apple iPad Pro Wi-Fi 512GB a to především díky vysokému výkonu. Jako nejlepší produkt v poměru ceny a výkonu byl zvolen Apple iPad 9.7 (2018) Wi-Fi 128GB.

Portál Arecenze.cz zveřejnil i velký srovnávací test mobilních telefonů. Doplnil ho rozsáhlým článkem o tom, jak vybrat smartphone a jednotlivými recenzemi hodnocených produktů.

Celý test je rozdělen do několika kategorií, jedna z nich se věnuje i mobilům s operačním systémem Android. Zde byl označen jako nejlepší produkt Samsung Galaxy S9 Plus G965F 64GB Dual SIM především díky velmi vysokému výkonu a kvalitnímu fotoaparátu, negativem byla vyšší pořizovací cena. V poměru cena a výkon zvítězil Huawei P20 Pro 6GB/128GB Dual SIM, jehož výkon je jen o něco nižší než vítězného Samsung Galaxy S9 plus. Hlavní jeho nevýhodou je absence slotu pro mikroSDHC paměťové karty, která by kapacitu telefonu rozšířila.

 

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe