Apple iPad 2 a Apple iPad mini
lepší tablety nehledejte

Nevyhovuje?

Jestli Vám nevyhovují iPady, možná se chcete podívat na:

 
Apple iPad

Apple iPad – kompletní informace o produktu

Apple iPad – kompletní informace o produktu

Nový tablet společnosti Apple byl představen. Do rodiny Apple produktů tedy přibylo nové jméno a to iPad. Všechny informace, které by vás o Apple iPad mohly zajímat, najdete v tomto článku.

Apple iPad je především technologický skvost. Na první chvíli oslní 9.7 palců velký IPS displej s LED podsvícením. Stejně jako u iPhonů se jedná o kapacitní multitouch displej, takže zapomeňte na ovládání pomocí stylusu. Rozlišení iPadu je 1024×768. Nechybí ani vrstva proti otiskům prstu tak, jako známe z iPhone 3GS. Jelikož má iPad větší obrazovku, tak Apple inženýři zapracovali na přesnosti gest a práce s iPadem by měla být ještě přijemnější.

 

Výhody

Nevýhody

Výkon a kapacita Co chybí..
Konektivita Bude se iPad vůbec prodávat v ČR?
Cena Kdy se začne prodávat
Aplikace Mohu si ho dovézt z USA?
Ebook čtečka  
Kancelářské nástroje  
Rozměry a váha  

Celý článek najdete na www.jablickar.cz.

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

alesja  (28.12.2010 18:48)

Ahoj, prosim poradte. Dostala jsem Ipad Wi-Fi 3G a chtěla bych v něm číst audio kniha a koukat na filmy které mám normálně na počitači co pro to mám udělat? Mám stahnout nějaké přehrávače? jsou zdarma nebo je musím koupit. Děkuji


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x