Apple iPad 2 a Apple iPad mini
lepší tablety nehledejte

Nevyhovuje?

Jestli Vám nevyhovují iPady, možná se chcete podívat na:

 
Apple iPad

Apple iPad: nový trh i pro Linux?

Apple iPad: nový trh i pro Linux?

Minulý týden ve středu napochodoval Steve Jobs ve svém černém roláku na pódium a představil technologickou novinku firmy Apple. Velmi plochý a lehký tablet ideální na cesty i do obýváku. Na psaní to sice moc není, ale pokud jde o hledání a čtení informací, nic lepšího nenajdete. Není to ale i šance pro Linux?

Marketing Applu má jedinečný dar dostávat nové technologie mezi lidi. Jen velmi s obtížemi bychom si mohli představit dnešní mobilní telefony bez předlohy, jakou dal iPhone. To co se stalo od představení iPhonu na poli mobilních telefonů, konkurence jen velmi těžko dobíhá. Microsoft se svým Windows Mobile se nedokázal přizpůsobit do dnes a jediné co ho drží na vlně je firma HTC. Výrobci klasických mobilních telefonů se začali soustředit i na ergonomii prostředí a v této době už se pracovalo i na Androidu, který si z iPhona také ukrojil z krajíce nápadů.

Apple vždy vytvářel zařízení pro konkrétní účel. Chodí na věci obráceně než ostatní výrobci, kteří nabouchají hardware novými technologiemi a účel si uživatelé naleznou sami. Nejsem zrovna fanda Applu a mám radši univerzální zařízení, nicméně i způsob, kterým na to jde Apple, má něco do sebe.

Celý článek najdete na www.root.cz.

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x