Apple iPad 2 a Apple iPad mini
lepší tablety nehledejte

Nevyhovuje?

Jestli Vám nevyhovují iPady, možná se chcete podívat na:

 
Apple iPad

Detaily o tabletu Apple iPad

Detaily o tabletu Apple iPad

Společnost Apple konečně přetla řetěz "zvěstí, mýtů a polopravd" o svém tabletu. iPad je již oficiální. Jednou z prvních věcí, kterou jsme o novém tabletu nevěděli, byl jeho oficiální název. Před dnešním odhalením v San Franciscu bylo ve hře několik možností - iSlate, iTablet atd; jméno nikdo nikdo, pokud je mi známo.

Oficiální název tabletu je iPad. Snad ještě větší záhadou bylo, co se skrývá uvnitř zařízení. První informace hovořili o procesoru Core 2 Solo s taktem okolo 1,2GHz, iPad je však poháněn procesorem vyráběným společností P.A. Semi, kterou Apple vlastní. Název CPU Apple A4 a tiká na frekvenci 1GHz. Procesor je s velikou pravděpodobností založen na architektuře ARM, kterou se P.A. Semi zabývalo (mimo to tato společnost tvořila procesory DEC Alpha). Apple tvrdí, že iPad vydrží při provozu na baterii až 10 hodin, téměř zázračně pak vypadá výdrž až jeden měsíc při stand-by režimu.

Celý článek najdete na pctuning.tyden.cz.

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Alesja  (28.12.2010 18:47)

Ahoj, prosim poradte. Dostala jsem Ipad Wi-Fi 3G a chtěla bych v něm číst audio kniha a koukat na filmy které mám normálně na počitači co pro to mám udělat? Mám stahnout nějaké přehrávače? jsou zdarma nebo je musím koupit. Děkuji

Alesja  (28.12.2010 18:45)

chtěla bych v něm číst audio kniha a koukat na filmy které mám normálně na počitači co pro to mám udělat? Mám stahnout nějaké přehrávače? jsou zdarma nebo je musím koupit. Děkuji


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x