Apple iPad 2 a Apple iPad mini
lepší tablety nehledejte

Nevyhovuje?

Jestli Vám nevyhovují iPady, možná se chcete podívat na:

 
Apple iPad 2

Apple má opět smůlu. Jeho novinka iPad 2 se předčasně dostala na web

Apple má opět smůlu. Jeho novinka iPad 2 se předčasně dostala na web
Německé pobočce obchodu Amazon unikly online detaily tabletu, který Apple představí oficiálně až večer.

Apple neuhlídal tajemství. Stejně jako se před oficiálním uvedením Macbooků Pro s konektorem Thunderbolt objevily první fotografie krabic s HW konfigurací, unikly i specifikace vybavení nového iPadu. I v tomto případě za únikem stojí Němci, tentokrát v podobě německé pobočky obchodu Amazon, který předčasně zveřejnil nabídku iPadu 2. Cena nového modelu má být stejná jako u stávajících iPadů.

Produktová stránka opět rychle zmizela, ale podle dostupných informací nabídne iPad 2 většinu z toho, co odborníci očekávali,tedy kameru s podporou videokonferenčních hovorů FaceTime, navíc přidá konektor Thunderbolt, který umožňuje najednou přenášet obraz ve vysokém rozlišení i data s rychlostí až 10 Gb/s. Ze zveřejněných informací ale není zřejmé, zda nový iPad nabídne dvoujádrový procesor či zda bude mít i další konektory a vybavení, o kterém se spekulovalo.

Celý článek najdete na digiweb.ihned.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x