Požadovaný text nenalezen. Apple iPad 2 - Apple iPad 2, iPad mini -
Apple iPad 2 a Apple iPad mini
lepší tablety nehledejte

Nevyhovuje?

Jestli Vám nevyhovují iPady, možná se chcete podívat na:

 

Apple iPad 2

iPad 2 do měsíce?

Akcie Apple vystoupaly na historická maxima. A bezpochyby budou ještě dál pokračovat. Apple totiž ve spolupráci s americkým mobilním operátorem uvedl dlouho očekávaný CDMA iPhone. Kromě toho spustil App Store pro Mac OS X a chystá iPad 2.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Apple má opět smůlu. Jeho novinka iPad 2 se předčasně dostala na web
Německé pobočce obchodu Amazon unikly online detaily tabletu, který Apple představí oficiálně až večer.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Dvě překvapení: Steve Jobs se vrátil a představil nový iPad 2

Americká společnost Apple ve středu představila v San Francisku nástupce svého tabletu iPad. Nový iPad 2 je dokonce tenčí než iPhone 4 a má dvě kamery. V České republice bude dostupný 25. března.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

iPad 2 - tenčí, lehčí, bílý. Ale hlavně: Steve Jobs vypadá dobře!

Včerejší tiskovka Apple přinesla všechno, co jsme si přáli. iPad 2 – tenčí, lehčí, se dvěma kamerami, A5 dvoujádrem a bílou variantou. iMovie a Garageband pro iPad. iOS 4.3. iTunes 10.2. Ale hlavně tam byl Steve Jobs a opět jasně vzkázal světu: ještě neumírám!

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

iPad 2 uveden!

14.3.2011iPad 2 uveden!

Ve středu druhého března byl oficiálně uveden iPad 2. Ano, zdá se skutečně úžasný, jen rozlišení displeje velkého 9,7 palce úhlopříčně musilo zůstat 1024×768. Ostatní předpovědi se dílem vyplnily: uvnitř je dvoujádrový systém na čipu A5 s výpočetním výkonem až dvojnásobným, avšak s grafickým výkonem prý až devítinásobným; iPad 2 má čelní VGA kameru pro videohovory a zadní kameru pro HD video (720p) i snímky. Obrazovky a projekční zařízení lze připojit přes HDMI (když dokoupíte adaptér).

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

První recenze iPadu 2

Pátkem 11. března se v USA začíná prodávat iPad 2. (K nám má dorazit 25. března.) Mezitím dostali někteří zámořští novináři příležitost nový iPad vyzkoušet, a dosud uveřejněné recenze se v hlavních bodech dosti shodují…

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Šílenství kolem iPad 2 vypuklo. První nadšenci už si ho kupují na webu
Díky velkému zájmu si zákazníci počkají na dodávku pár týdnů. V kamenných obchodech se začnou iPady 2 prodávat navečer amerického času.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

iPad 2 se během víkendu vyprodal. Místa ve frontě byla dražší než přístroj

iPad 2 se začal prodávat v pátek odpoledne našeho času, po pár hodinách se vpodstatě vyprodal. Analytici odhadují, že se během prvního víkendu prodá více než 600 tisíc iPadů 2. Nejodvážnější odhady mluví o jednom milionu prodaných iPadů během víkendu.

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Za koulik koupít Apple iPad 2

Nekupujte zbytečně drahý Apple iPad 2 podívejte na ceny e-shopů a vyberte si cenu, která Vám je bližší.

Detail DISKUTOVAT (24 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x