Apple iPad 2 a Apple iPad mini
lepší tablety nehledejte

Nevyhovuje?

Jestli Vám nevyhovují iPady, možná se chcete podívat na:

 
Apple iPad 2

iPad 2 se během víkendu vyprodal. Místa ve frontě byla dražší než přístroj

iPad 2 se během víkendu vyprodal. Místa ve frontě byla dražší než přístroj

iPad 2 se začal prodávat v pátek odpoledne našeho času, po pár hodinách se vpodstatě vyprodal. Analytici odhadují, že se během prvního víkendu prodá více než 600 tisíc iPadů 2. Nejodvážnější odhady mluví o jednom milionu prodaných iPadů během víkendu.

Apple novou verzi svého tabletu začal nabízet najednou ve 236 vlastních značkových obchodech a přibližně v deseti tisících dalších prodejen. I přesto, že se dal Apple koupit přibližně na desetinásobku míst, kde se začal prodávat první iPad, nestačilo to. Uživatelé na sociálních sítích i američtí novináři hlásili už od čtvrtka fronty. A také zklamání lidí, kteří nestáli v řadě s dostatečným předstihem.

V exponovaných prodejnách ve větších městech se většina modelů vyprodala během několika hodin. Podle Financial Times k tomu v New Yorku a San Franciscu stačily pouhé dvě hodiny. Na obrovském zájmu vydělali lidé, kteří své místo ve frontě prodali.

Celý článek najdete na digiweb.ihned.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Robbik  (2.4.2011 2:16)

Jsem se stavil v pátek po sedmé večer v datartu (Vaňkovka, Brno) a jeden kus bez fronty normálně zakoupil...


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x