Apple iPad 2 a Apple iPad mini
lepší tablety nehledejte

Nevyhovuje?

Jestli Vám nevyhovují iPady, možná se chcete podívat na:

 
Apple iPad 2

iPad 2 - tenčí, lehčí, bílý. Ale hlavně: Steve Jobs vypadá dobře!

iPad 2 - tenčí, lehčí, bílý. Ale hlavně: Steve Jobs vypadá dobře!

Včerejší tiskovka Apple přinesla všechno, co jsme si přáli. iPad 2 – tenčí, lehčí, se dvěma kamerami, A5 dvoujádrem a bílou variantou. iMovie a Garageband pro iPad. iOS 4.3. iTunes 10.2. Ale hlavně tam byl Steve Jobs a opět jasně vzkázal světu: ještě neumírám!

iPad 2 má stejný 9,7" displej jako první iPad. Je o 33 % tenčí než „jednička“, má kameru vpředu a vzadu a navíc nový dvoujádrový 1GHz procesor A5.

Dosud se prodalo 15 milionů iPadů. Steve Jobs potvrdil, že je to dosud nejúspěšnější start jakéhokoliv zařízení Apple. Díky přední kameře podporuje nový iPad 2 FaceTime, tedy videokonference.

Zadní kamera půjde nejspíš využít např. pro aplikace rozšířené reality (augmented reality). Každopádně zvládá natáčet HD video v rozlišení 720p. iPad 2 vydrží stejně jako původní iPad až 10 hodin v činnosti a 30 dnů ve stand-by.

Celý článek najdete na www.apple-mac.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x